Palenisko ogrodowe Outdoor Corten Steel - Aduro

Stawka VAT:
23% - cena zakupu 1 799,00 zł
(zapytaj, jaki będzie koszt montażu Twojego towaru)
0000001334
zapytaj
1/2 palety: 150zł
1 paleta: 200zł
(zapytaj, jaki będzie koszt wysyłki Twojego towaru)
35zł
20zł

Palenisko ogrodowe Outdoor Corten Steel - Aduro

Dane techniczne :
Wymiary ( SxWxG ) : 600 x 1240 x 580 mm
Waga : 32 kg
 
Duński architekt Torben Madsen, który zaprojektował kominek, opisuje myśli stojące za kominkiem w następujący sposób.
„Kilka kłód w kominku sprawi, że każdy wieczór będzie przyjemniejszy i cieplejszy. Kominek zewnętrzny w kształcie stożka daje efekt komina, który sprawi, że dym będzie unosił się prosto i pozwoli cieszyć się tarasem w wieczorne chłodne dni. Możliwe jest również umieszczenie grila bezpośrednio na drewnianej podłodze tarasu, a dzięki rusztowi Aduro można przygotowywać prawie wszystkie rodzaje potraw grillowanych. Dzięki dynamicznemu kształtowi kominek rozświetli każde podwórko lub taras".
 
Stal corten dzięki zastosowaniu uzyska eleganckie wykończenie patyny, które pojawia się naturalnie. Materiał ten zapewni również jedyne w swoim rodzaju pokrycie rdzą, które jest bardzo odporne i utrzyma Twój kominek jako centrum rozrywki na tarasie przez lata. Gril można wystawiać na zewnątrz przez cały rok.
Jak przyspieszyć proces pokrycia patyną
Proces wykończenia patyny można przyspieszyć, spryskując kominek mieszanką słonej wody. Jeśli zrobisz to regularnie, kominek szybko zdobędzie czerwone świecące wykończenie patyny. Kontynuuj opryskiwanie, aż do uzyskania pożądanego rezultatu.

Aduro jako opcja oferuje ruszt grillowy z trzema różnymi regulacjami wysokości. Umożliwi to również gotowanie jedzenia na kominku Aduro na zewnątrz. Kratka jest wykonana ze stali nierdzewnej z drewnianymi uchwytami i można ją dyskretnie ukryć pod dolną płytą, gdy nie jest używana.

 Warunki dostawy :
- dla produktów które posiadamy na magazynie zapewniamy szybką dostawę kurierem w 24 h ,
  zadzwoń pod numer 33/ 873 12 34 i sprawdź dostępność
- oszczędzaj czas i pieniądze , u nas możesz zapłacić za towar przy odbiorze ( do kwoty 10 tyś zł ) bez żadnych dodatkowych kosztów
- jaki masz przewód kominowy ??? murowany z cegły , czy komin systemowy z wkładką ceramiczną - na magazynie posiadamy wszystkie potrzebne rury przyłączeniowe - podczas rozmowy telefonicznej dobierzemy potrzebne elementy . Nie będziesz musiał tracić czas na szukaniu odpowiednich rur po sklepach

Zobacz także