Grill Amphora Basic - Amphora

Stawka VAT:
23% - cena zakupu 6 499,00 zł
(zapytaj, jaki będzie koszt montażu Twojego towaru)
01019977
zapytaj
1/2 palety: 150zł
1 paleta: 200zł
(zapytaj, jaki będzie koszt wysyłki Twojego towaru)
35zł
20zł

Grill Amphora Basic - Amphora

Dane techniczne :
Waga paleniska : 213 kg

Wariant zawiera :
- zestaw ogniotrwałych kształtów lanych (11 szt.)
- drzwi metalowe z regulacją
- izolacja ceramiczna Biomat
- folia aluminiowa
- uszczelka silikonowa
- szpachlówka
- termometr z dolnym trzonkiem (450 ° C)
- podstawa komina z przepustnicą
W podstawowym zestawie nasz piec nie posiada szklenia .
Jako opcja oferujemy możliwość szklenia samego frontu za dodatkową opłatą : zapytaj sprzedawcę
Piec można zbudować w 15 minut. Dzięki systemowi zamka części odlewane łatwo się ze sobą łączą bez potrzeby stosowania zapraw klejących .
 
Amphora_Plus_gril_ogrodowy, amphora_lac
 
Klejnot wśród pieców
Płomienny ogień, zapach drewna i świeżo upieczonego chleba lub soczysty stek - to może być Twoja codzienna rzeczywistość. W naszych piekarnikach ogrodowych możesz łatwo przygotować nie tylko doskonale ugotowany stek, ale także prawdziwą włoską pizzę, domowy chleb z chrupiącą skórką i wiele innych pysznych przysmaków. Tradycyjne pieczenie w piekarniku z dźwiękiem ryku ognia chwyta Cię za serce.
Niezależnie od tego, czy szukasz romantycznych wieczorów, luksusowych wrażeń dla smakoszy, czy idyllicznych obiadów rodzinnych, Amphora Garden Oven zafunduje ci przyjemność.

Pięknie upieczone i zdrowe
Jedzenie z naszych piekarników ogrodowych nie pali się jak na grillu. Jest on przygotowywany tylko przez działanie gorącego powietrza, które gromadzi się, a następnie emituje do wnętrza korpusu pieca. Dzięki temu nie tylko przygotujesz zdrowe, smaczne potrawy, ale również podgrzejesz piekarnik przy minimalnej ilości drewna. Nasz piec ogrodowy utrzymuje ciepło, dzięki czemu można go piec cały dzień lub noc bez częstego rozpalania.
Każdy kawałek jest oryginalny
Piece są wynikiem długiego rozwoju, testów i doświadczeń LAC, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją pieców i betonu ogniotrwałego. Za ułamek ceny oferujemy produkt wykonany z materiałów używanych przez wiodące europejskie firmy działające w różnych branżach. Produkt, który trudno dopasować do samopomocowych kominków ogrodowych i pieców do pizzy lub półproduktów. Nasze piekarniki ogrodowe są nawet ręcznie oszklone, dzięki czemu każdy ma unikalną strukturę kolorów i odcieni.
Świeży chleb czy chrupiąca kaczka z piekarnika ogrodowego nawet zimą? Dlaczego nie
Dzięki wyjątkowej jakości materiału nasze piece ogrodowe mogą wytrzymać obciążenia mechaniczne i duże zmiany temperatury. W przeciwieństwie do produktów konkurencyjnych, nie zostaną złapane przez mróz. Nie martwiąc się o uszkodzenie piekarnika, możesz upiec świeży bochenek chleba lub soczysty stek o niepowtarzalnym posmaku drewna, nawet w miesiącach zimowych. Tylko my jesteśmy w stanie Ci to zaoferować.
 
Amphora_Plus_gril_ogrodowy, amphora_lac
Często zadawane pytania

Co mogę przygotować w piecu?
W naszym piekarniku upiecz wszystko, co możesz upiec w klasycznym piekarniku. Z tą różnicą, że można podgrzać piekarnik do bardzo wysokich temperatur, aby można było zrobić prawdziwą włoską pizzę. Będziesz także grillować wszystko, co można grillować na grillu ogrodowym. Dzięki wysokiej temperaturze emanującej ze wszystkich stron mięso szybko się zamyka i prawie nie uwalnia soku. W przeciwieństwie do klasycznego grilla, unikasz także niezdrowego spalania tłuszczu. Piekarnik pozostanie ciepły przez kilka godzin po upieczeniu. Możesz go używać do suszenia owoców lub ziół.

Jakie drewno powinienem ogrzewać w piecu?
Używaj twardego i suchego drewna, które wytwarza minimum dymu i popiołu. Jeśli drewno jest mokre, należy znacznie wydłużyć czas spalania pieca. W takim przypadku zaleca się umieszczenie dodatkowych kłód w obszarze piekarnika przed umieszczeniem ich w miejscu, w którym będą suszone.

Jak duży jest piec?
Piekarnik jest wystarczająco duży, aby wygodnie przygotować domowe posiłki. Wewnętrzna objętość wynosi 100 litrów. Aby uzyskać dokładne wymiary, patrz Wymiary.

Jak sprawdzić temperaturę piekarnika?
W wersjach Plus i Ready automatycznie otrzymasz termometr z dolnym trzpieniem, który umieścisz w przygotowanym otworze w szafce. Jeśli zdecydujesz się na zakup wariantu podstawowego, który możesz dołączyć, zalecamy zakup termometru z kapilarą w akcesoriach. Prostszym wariantem jest wolnostojący termometr, który umieszcza się bezpośrednio w piekarniku podczas pieczenia. Nie znajdziesz tutaj drzwi z termometrem, ponieważ taki termometr zniekształca rzeczywistą temperaturę z powodu położenia i częstej obsługi drzwi.

Czy mogę korzystać z piekarnika zimą lub gdy pada deszcz ?
Z pieca można korzystać w dowolnym momencie, przestrzegając podstawowej zasady, że piec nie może być mokro-wilgotny, czy to ze śniegu, deszczu czy nadmiernej wilgotności. W takim przypadku, jeżeli betonowe elementy ogniotrwałe pękną, reklamacja nie zostanie zaakceptowana.

Jakiej rozpałki używać ?
Nie używaj zapalniczek zawierających nafty lub inne substancje, które mogłyby wsiąkać w podłogę piekarnika i w konsekwencji wpływać na smak potraw. Nigdy nie używaj płynnych podpałek.

Skąd mam wiedzieć, że piec jest wystarczająco gorący?
Rozkład ognia uwalnia sadzę, która powoduje, że korona pieca staje się czarna. Gdy piekarnik osiągnie odpowiednią temperaturę, sadza będzie się palić i można rozpocząć pieczenie. Więcej informacji można znaleźć w części Jak ogrzać piekarnik.

Jaka temperatura jest odpowiednia do pieczenia różnych potraw?
Aby uzyskać wskazówki, możesz utrzymać następujące temperatury:
Suszenie ziół, owoców, grzybów - 50-60 ° C
Chleb - 160-190 ° C
Mięso - 200–250 ° C
Pizza - 280–300 ° C


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pliki do pobrania