La Nordica Oriana z dystrybucją ciepłego powietrza

Stawka VAT:
8% w przypadku zakupu z montażem 14 047,90 zł
23% w przypadku zakupu bez montażu 15 999,00 zł
0000002336

Moc nominalna : 8,3 kW
Ogrzewana kubatura : 238 m3
Zużycie godzinowe : 2,3 kg / godz
Średnica wylotu dymu : 150 mm
Wymiary (LHP) : 636 x 1313 x 554 mm
Waga netto Ghisa : 239 Kg - PT 264 Kg - BIN 228 Kg
Wydajność : 85,01%
Ocena energetyczna : A+
Certyfikat środowiskowy DM186 : 4 GWIAZDKI

Dostępne modele :

oriana_pt_wersje.jpg

• Okładzina zewnętrzna z emaliowanego żeliwna lub z kamienia naturalnego lub majoliki w zależności od wersji
• Wyjmowana szuflada na popiół
• Palenisko wykonane z żeliwa + Nordiker
• Drzwi z grubego emaliowanego żeliwa
• Panele przednie i górna płyta z emaliowanego żeliwa
• Przednia wentylacja z wyjściem dolnym lub na inne pomieszczenie
• Nowa bezprzewodowy termostat sterujący pracą wentylatora
• Możliwość zdalnego sterowania
• Duże pionowe palenisko dla optymalnego widoku ogniaoriana_pt_wym.jpg

Oriana to najnowszy piecyk opalany drewnem z linii Evolution Line, który wyróżnia się dopracowanymi detalami i eleganckim wyglądem, a jednocześnie oferuje szeroką gamę wyrafinowanych pokryć i wyposażenia. Produkt jest dostępny jest w trzech wersjach: z obudową wykonaną ze szlachetnej majoliki w kolorze białego Infinity, z bocznymi ściankami wykonanymi z jednej płyty kamienia naturalnego lub z żeliwa z drewnianą podstawą i uchwytem.
Eleganckie i wyrafinowane wyposażenie stanowi ozdobę wysoce wydajnego urządzenia o godnych pozazdroszczenia osiągach. Dzięki oczekiwanej wydajności przekraczającej 85% (umożliwiającej we Włoszech skorzystanie z dofinansowania z tytułu „Conto Termico 2.0”) oraz systemowi wymuszonej wentylacji z przednim wylotem, piecyk nadaje się do komfortowego i wydajnego ogrzewania dużych pomieszczeń przy jednoczesnym zminimalizowaniu emisji. Ten produkt został rzeczywiście zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał wymagania najbardziej restrykcyjnych europejskich certyfikatów, takich jak Ekoprojekt, czyste powietrze, niemiecki BimSchV i austriacki 15a B-VG.
Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, podczas instalowania można wybrać, czy pobierać powietrze do spalania bezpośrednio z zewnątrz, a przestronne ogniotrwałe palenisko Nordiker z dużą panoramiczną szybą pozwala w pełni cieszyć się widokiem płomienia.

Certyfikaty uzyskane przez najbardziej prestiżowe międzynarodowe instytucje do spraw jakości , sprawiają , że zakup produktu LANORDICA daje nam absolutna gwarancję jakości . Posiadanie certyfikatów tych instytucji oznacza, że firma przestrzega najbardziej rygorystycznych ogólnych norm jakościowych, wydajności oraz parametrów emisji tlenku węgla do atmosfery. Uzyskanie wyżej wymienionych certifikatów , było możliwe dzięki stałemu rozwojowi i kontrolom, przeprowadzanym przez techników , przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologi. Nieprzerwalny rozwój i niezliczone testy gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych produktów .
 
Produkty LANORDICA posiadają certyfikaty :
- CE, EN 13240, EN 13229, EN 12815, EN 303-5 ( cert. europejskie )
- 15 a B-VG ( najbardziej rygorystyczny certyfikat wydawany przez austryjacki instytut , produkty które posiadają ten certyfikat muszą posiadać niską emisją szkodliwych substancji do środowiska takich jak pyły , tlenki węgla , tlenki siarki , wodorowęglany oraz ustaloną sprawność na minimalnym poziomie 78 % )
- VKF AEAI ( cert, szwajcarski )
- DEFRA ( cert. brytyjski )
- HETAS ( cert. angielski )
- SINTEF ( cert. norweski )
- GOST P8.568-77 ( cert. rosyjski )
 
 Warunki dostawy :
- zamów piec , a my go dostarczymy GRATIS !!!
- dla produktów które posiadamy na magazynie zapewniamy szybką dostawę kurierem w 24 h ,
  zadzwoń pod numer 33/ 873 12 34 i sprawdź dostępność
- oszczędzaj czas i pieniądze , u nas możesz zapłacić za towar przy odbiorze ( do kwoty 10 tyś zł ) bez żadnych dodatkowych kosztów
- jaki masz przewód kominowy ??? murowany z cegły , czy komin systemowy z wkładką ceramiczną - na magazynie posiadamy wszystkie potrzebne rury przyłączeniowe - podczas rozmowy telefonicznej dobierzemy potrzebne elementy . Nie będziesz musiał tracić czas na szukaniu odpowiednich rur po sklepach.

Pliki do pobrania