Wkład kominkowy HEAT 2G 70.44.01 - Romotop

Stawka VAT:
8% w przypadku zakupu z montażem 5 267,41 zł
23% w przypadku zakupu bez montażu 5 999,00 zł
(zapytaj, jaki będzie koszt montażu Twojego towaru)
H2P 01
zapytaj
Koszt dostawy:200zł
(piec, kuchnia, wkład kominkowy)

Koszt dostawy paczki:
Kurier (za pobraniem): 35zł
Paczkomat InPost: 25zł

Wkład kominkowy HEAT 2G 70.44.01 - Romotop

Wkład spełnia wymagania Ekoprojekt

Wysokość : 902 mm
Szerokość : 699 mm
Głębokość : 490 mm
Wysokość drzwiczek : 407 mm
Szerokość drzwiczek : 664 mm
Waga : 168 kg
Moc regulowana : 4,5-11,7 kW
Średnica wylotu spalin : 150-180 mm
Średnica króćca spalinowego : 150 mm
Średnica wylotu CDP : 150 mm
Wymagana siła ciągu : 10 Pa
Wydajność : 80,3 %
Spalanie drewna (kg/godz.) : 2,7 kg/h

Wkłady kominkowe HEAT proste z otwieraniem drzwiczek na bok

Prosty kształt i idealna konstrukcja wkładu kominkowego HEAT z otwieraniem drzwiczek na bok oferuje różnorodne zastosowanie. Pozwól sobie na wyjątkowe chwile spędzone w cieple rodzinnego zacisza i odkryj piękno żywych płomieni ognia.

Wkłady kominkowe HEAT przeznaczone są do pracy konwekcyjnej i akumulacyjnej za pomocą kratek wentylacyjnych. Rama drzwi wykonana jest ze specjalnego, sztywnego profilu walcowanego. Szyba drzwiczek posiada nadruk. Wkłady posiadają system CDP – centralne doprowadzenie powietrza zewnętrznego. Komora spalania wyłożona jest cegłami szamotowymi i posiada wychylne palenisko żeliwne z popielnikiem. Dzięki dopływowi powietrza wtórnego, które opływa szybę drzwiczek, nie dochodzi do osadzania zabrudzeń. Regulację dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego można prowadzić za pomocą jednego elementu sterującego. Do wkładów kominkowych można dokupić akumulacyjny zestaw boczny oraz górne pierścienie akumulacyjne Mammoth, które przedłużą czas promieniowania ciepła o więcej niż 12 h. Innowacyjny system odprowadzania spalin - Double spin, zwiększa skuteczność i ekologiczność wkładu kominkowego.

Warunki dostawy :
- dla produktów które posiadamy na magazynie zapewniamy szybką dostawę kurierem w 24 h ,
  zadzwoń pod numer 33/ 873 12 34 i sprawdź dostępność
- oszczędzaj czas i pieniądze , u nas możesz zapłacić za towar przy odbiorze ( do kwoty 15 tyś zł )
- jaki masz przewód kominowy ??? murowany z cegły , czy komin systemowy z wkładką ceramiczną - na magazynie posiadamy wszystkie potrzebne rury przyłączeniowe - podczas rozmowy telefonicznej dobierzemy potrzebne elementy . Nie będziesz musiał tracić czas na szukaniu odpowiednich rur po sklepach.

Zobacz także