Wkład kominkowy Intra XSM - Defro Home

Stawka VAT:
8% w przypadku zakupu z montażem 4 447,32 zł
23% w przypadku zakupu bez montażu 5 065,00 zł
Intra XSM

Spełnia wymagania Ekoprojektu

Moc nominalna : 8 kW
Zakres mocy : 2,4 - 10 kW
Średnica czopucha : 150mm
Sprawność : 80 %
Emisja CO przy 13% : 0,07% 02
Temperatura spalin : 279°C
Powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń : 40-120 m2
Wysokość szyby : 496 mm
Szerokość szyby : 407 mm
Wysokość : 1239 mm
Szerokość : 512 mm
Głębokość : 521 mm
Gwarancja : 5 lat
Maksymalna długość polan : 330 mm
Waga : 145 kg


 
Seria Prima marki Defro Home została stworzona z myślą o harmonii pomiędzy ekologią, designem i ekonomią. Wkłady kominkowe z serii PRIMA doskonalne sprawdzą się podczas palenia rekreacyjnego i z powodzeniem ogrzeją cały dom. Nowoczesna konstrukcja i szczelne palenisko pozwala aby się cieszyć jego możliwościami w domach pasywnych oraz z rekuperacją. Autorskie rozwiązania gwarantują oszczędność energii i bezawaryjną obsługę urządzenia.

Seria występuje w czterech odsłonach, w zależności od wielkości paleniska: XSM, SM, ME, LA.


Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.


 Warunki dostawy :
- zamów piec, a my go dostarczymy GRATIS !!!
- dla produktów które posiadamy na magazynie zapewniamy szybką dostawę kurierem w 24 h ,
  zadzwoń pod numer 33/ 873 12 34 i sprawdź dostępność
- oszczędzaj czas i pieniądze , u nas możesz zapłacić za towr przy odbiorze ( do kwoty 10 tyś zł ) bez żadnych dodatkowych kosztów
- jaki masz przewód kominowy ??? murowany z cegły , czy komin systemowy z wkładką ceramiczną - na magazynie posiadamy wszystkie potrzebne rury przyłączeniowe - podczas rozmowy telefonicznej dobierzemy potrzebne elementy . Nie będziesz musiał tracić czas na szukaniu odpowiednich rur po sklepach
 

Pliki do pobrania